Person Configuration Kit (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: People
lt: Žmonės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
