Person Configuration Kit (1.0.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Default
nl: Standaard

en: Attachment
nl: Bijlage

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: People
nl: Personen

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
