Person Configuration Kit (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe
