Person Configuration Kit (1.0.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Attachment
te: జోడింపు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: First Name
te: మొదటి పేరు

en: Last Name
te: ఇంటి పేరు

en: People
te: ప్రజలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
