Person Configuration Kit (1.0.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: All
bn: সমস্ত

en: People
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
