Person Configuration Kit (1.0.3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Default
et: Vaikimisi

en: Attachment
et: Manus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: People
et: Kasutajad

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
