Person Configuration Kit (1.0.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Sort by
hu: Rendezés

en: People
hu: Emberek

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Bio
hu: Életrajz

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
