Person Configuration Kit (1.0.3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: People
km: មនុស្ស
