Person Configuration Kit (1.0.3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Image
lv: Attēls

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Attachment
lv: Pielikums

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: People
lv: Cilvēki

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
