Person Configuration Kit (1.0.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: People
mn: Хүмүүс
