Person Configuration Kit (1.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: People
my: လူများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
