Person Configuration Kit (1.0.3) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Attachment
nn: Vedlegg

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: People
nn: Folk

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
