Person Configuration Kit (1.0.3) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Default
pl: Domyślny

en: Attachment
pl: Załącznik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Job Title
pl: Nazwa stanowiska

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: People
pl: Ludzie

en: Glossary
pl: Słownik

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
