Person Configuration Kit (1.0.3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Attachment
ps: نښل

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: People
ps: خلک

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
