Person Configuration Kit (1.0.3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Attachment
ru: Вложение

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: People
ru: Пользователи

en: Glossary
ru: Глоссарий

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Bio
ru: Био

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
