Person Configuration Kit (1.0.3) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Default
sv: Förvald

en: Attachment
sv: Bilaga

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: People
sv: Personer

en: Glossary
sv: Ordlista

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
