Person Configuration Kit (1.0.3) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Default
vi: Mặc định

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Job Title
vi: Tên nghề

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: People
vi: Mọi người

en: Glossary
vi: Bảng thuật ngữ

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Bio
vi: Tiểu sử

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
