Person Configuration Kit (1.0.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Attachment
fa: پیوست

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: People
fa: افراد

en: Glossary
fa: واژگان

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
