Person Configuration Kit (1.0.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: People
hy: Մարդիկ
