Person Configuration Kit (1.0.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Attachment
ne: संलग्न

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू
