Personal digest (2.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Hour
cy: Awr
