Personal digest (2.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Hour
az: Saat

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
