Personal digest (2.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Hour
be: Гадзіна

en: Digest
be: Дайджэст

en: Days of the week
be: Дні тыдня

en: Weight for @title
be: Вага для @title
