Personal digest (2.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Hour
cs: Hodina

en: Digest
cs: Výtah

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
