Personal digest (2.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Enabled
es: Activado

en: Edit
es: Editar

en: Weight
es: Peso

en: Hour
es: Hora

en: Digest
es: Resumen

en: Days of the week
es: Días de la semana

en: User is blocked
es: El usuario está bloqueado

en: Weight for @title
es: Peso para @title
