Personal digest (2.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Hour
eu: Ordu

en: Digest
eu: Laburpena
