Personal digest (2.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Hour
he: שעה

en: Digest
he: תקציר

en: Days of the week
he: ימי השבוע

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
