Personal digest (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
