Personal digest (2.0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Hour
lt: Valanda

en: Digest
lt: Sisteminti

en: Weight for @title
lt: @title svoris
