Personal digest (2.0.1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Hour
ms: Jam

en: Digest
ms: Cernaan

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
