Personal digest (2.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Hour
tr: Saat

en: Digest
tr: Özet

en: Days of the week
tr: Haftanın günleri

en: User is blocked
tr: Kullanıcı engellenmiştir

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
