Personal digest (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Hour
ca: Hora

en: Days of the week
ca: Dies de la setmana

en: User is blocked
ca: Usuari està bloquejat

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
