Personal digest (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Hour
el: Ώρα

en: Digest
el: Σύνοψη

en: Days of the week
el: Ημέρες της εβδομάδας

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
