Personal digest (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Hour
sr: Сат

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
