Personal digest (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Hour
oc: Ora

en: User is blocked
oc: L'utilizaire es blocat

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
