Personal ID (2.0.0-beta3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Maximum length
am: የመጨረሻ እርዝማኔ

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Case sensitive
am: መልከፊደል ትብ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ

en: String settings
am: የሕብረቁምፊ ቅንብሮች

en: Contains US ASCII characters only
am: የዩኤስ አስኪ ቁምፊዎችን ብቻ የያዘ
