Personal ID (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Text
et: Tekst

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: String settings
et: Sõne seaded

en: Contains US ASCII characters only
et: Sisaldab ainult US ASCII tähemärke
