Personal ID (2.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Text
sr: Текст

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: String settings
sr: Подешавања текса

en: Contains US ASCII characters only
sr: Садржи само <em>US ASCII</em> знакове
