Personal ID (2.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Text
ur: متن

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Size of textfield
ur: متنی قطعہ کا سائز

en: Default value
ur: طے شدہ قدر

en: Case sensitive
ur: حساس کیس

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر

en: String settings
ur: سٹرنگ کی ترتیبات

en: Contains US ASCII characters only
ur: صرف US ASCII حروف پر مشتمل ہے
