Personal ID (2.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Text
fr: Texte

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Plain text
fr: Texte brut

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: Size of textfield
fr: Taille du champ texte

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Field types
fr: Types de champs

en: String settings
fr: Paramètres de chaîne de caractères

en: Contains US ASCII characters only
fr: Contient exclusivement des caractères US ASCII
