Personal ID (2.0.0-beta4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Text
vi: Văn bản

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường
