Personal ID (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
