Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Text
ru: Текст

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Size of textfield
ru: Размер текстового поля

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Field types
ru: Типы полей

en: String settings
ru: Настройки строки

en: Contains US ASCII characters only
ru: Содержит только символы US ASCII
