Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Text
fi: Teksti

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Case sensitive
fi: Kirjasinkokoriippuvainen

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: String settings
fi: Merkkijonon asetukset

en: Contains US ASCII characters only
fi: Sisältää ainoastaan US ASCII -merkkejä
