Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Textfield
ro: Câmp de text

en: Plain text
ro: Text simplu

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: String settings
ro: Setări șir

en: Contains US ASCII characters only
ro: Conține doar caractere US ASCII
