Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Text
sl: Besedilo

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
