Personal ID (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: String settings
te: స్ట్రింగ్ అమరికలు
