Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa
