Personal Notes (3.1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Last Updated
uk: Востаннє оновлено

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Notes
uk: Примітки

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Note
uk: Примітка

en: Add Note
uk: Додати замітку

en: Changed
uk: Змінено

en: Collection
uk: Збірка

en: Created On
uk: Створено

en: About
uk: Про модуль
