Personal Notes (3.1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu
